خرید کردیت سامکی

مشکل با نسخه جدید eft

GSMLiON

کاربر شناخته شده
اعتبار کسب شده
19
سلام
از زمانی که این نسخه جدید EFT_Dongle_Full_Setup_V2.1 رو نصب کردم .نرم افزار رو باز میکنی باز میشه اما روی لوگوی اولیه اش هنگ میکنه .دانگل رو که درمیاری سریع باز میشه اما پیام میده که دانگل وجود ندارد)
نسخه قدیمی رو نصب میکنی با وجود دانگل سریع باز میشه اما پیام میده که باید اپدیتش کنی و اپدیتش هم که میکنی باز هم مشکل هنگ اولیه به وجود میاد
روی دو تا سیستم مختلف با ویندوز 7 و 10 تست کردم
با چند تا چیز پی ان تست کردم
چند بار نرم افزارش رو به صورت ریشه ای از درایور c حذف کردم و نصب کردم
بازم این مشکل وجود داره و حل نشده

Mehdi.Sarvari

کاربر شناخته شده
ناظر ارشد
اعتبار کسب شده
257
سلام
از زمانی که این نسخه جدید EFT_Dongle_Full_Setup_V2.1 رو نصب کردم .نرم افزار رو باز میکنی باز میشه اما روی لوگوی اولیه اش هنگ میکنه .دانگل رو که درمیاری سریع باز میشه اما پیام میده که دانگل وجود ندارد)
نسخه قدیمی رو نصب میکنی با وجود دانگل سریع باز میشه اما پیام میده که باید اپدیتش کنی و اپدیتش هم که میکنی باز هم مشکل هنگ اولیه به وجود میاد
روی دو تا سیستم مختلف با ویندوز 7 و 10 تست کردم
با چند تا چیز پی ان تست کردم
چند بار نرم افزارش رو به صورت ریشه ای از درایور c حذف کردم و نصب کردم
بازم این مشکل وجود داره و حل نشده
این ادرس رو دنبال کن فایل Hosts رو پاک کن ریستکن دوباره تست کن

C:/Windows/system32/drivers/etc

Mehdi.Sarvari

کاربر شناخته شده
ناظر ارشد
اعتبار کسب شده
257
هنوز هم این مشکل رو داره حتی با نسخه جدید. راه حلش اینکه از چیز شکن هات ساپات استفاده کنی. خیلی ها هم این مشکل رو دارن.فقط نمیدونم چرا رفعش نمیکنن

GSMLiON

کاربر شناخته شده
اعتبار کسب شده
19
مشکل این فرق میکرد و فراگیر نیست.ایشون مشکلشون مربوط به تاریخ سیستم و منطقه زمانی بوده که حل شده
من تو گروه خودش هم پیغام گذاشتم خیلی ها این مشکل رو دارن ولی خوب پشتیبانی فارسیشون صرفا کارشون فروش هست

Esmaeil.Maheri

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
مرکز دانلود
شهر
AQ QALA
اعتبار کسب شده
127
مشکل این فرق میکرد و فراگیر نیست.ایشون مشکلشون مربوط به تاریخ سیستم و منطقه زمانی بوده که حل شده
من تو گروه خودش هم پیغام گذاشتم خیلی ها این مشکل رو دارن ولی خوب پشتیبانی فارسیشون صرفا کارشون فروش هست

سلام داداشی من این مشکلو با فری گیت حل کردم

Esmaeil.Maheri

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
مرکز دانلود
شهر
AQ QALA
اعتبار کسب شده
127
ولی بگیر نگیر داره چندین فلتر شکن تست کن

GSMLiON

کاربر شناخته شده
اعتبار کسب شده
19
سلام داداشی من این مشکلو با فری گیت حل کردم
سلام عزیزم
ممونم فری گیت رو تست کردم بازم روی لوگوی اولیه هنگ میکنه .اما با هات اسپات شیلد باز میکنه راحت اما حیف که محدودیت داره.. اگه کرکش بود که جواب میداد عالی بود

بالا