خرید کردیت سامکی

درخواست حل مشکل فعال نشدن 3g و 4g'گوشی htc m8_whl

soroushebrahimi

کاربر شناخته شده
شهر
mahabad
اعتبار کسب شده
0
سلام m8_whl بعد انلاک شبکه اینترنتش 2g شده
راهنمایی کنید برا حل مشکلش
داخل تنظیمات گزینه 4g هستش ولی وقتی فعال میکنی یا رو تری جی میزاری انتنش میپره ولی وقتی رو خودکار میزاری فقط 2g نشون میده
گوشی برا شرکت sprint هستش

jakeee

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
مرکز دانلود
شهر
............
اعتبار کسب شده
223
شک نکنین دستی آنلاک شده..
یا رادیو مشکلدار شده یا hboot..دوباره این دو مورد فلش بشه...و کد آنلاک بگیرید..
جناب سروری یعنی اگه دستگاه مجدد اچ بوت به تنهایی یا رادیو به تنهایی روش رایت بشه .دستگاه مجدد لاک میشه؟

در ضمن وقتی ایشون داره میگه با اخرین ورزن و فایل اصلی دستگاه رو فلش کردم و از اونجایی که داخل رام اصلی هم اچ بوت هست و هم رادیو .بس چرا دستگاه مجدد لاک نشده؟ یا چرا مشکل دستگاه برطرف نشده؟

توضیح دقیق بفرمایید.....

jakeee

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
مرکز دانلود
شهر
............
اعتبار کسب شده
223
سلام m8_whl بعد انلاک شبکه اینترنتش 2g شده
راهنمایی کنید برا حل مشکلش
داخل تنظیمات گزینه 4g هستش ولی وقتی فعال میکنی یا رو تری جی میزاری انتنش میپره ولی وقتی رو خودکار میزاری فقط 2g نشون میده
گوشی برا شرکت sprint هستش
ایا دستگاه اس اف و سوبر سی ای دی شده؟
با چه فایلی دستگاه رو فلش کردی؟
ایا با اخرین ورزن رام اسبرینت فلش زدید؟(رام اسبرینت)

یه توضیحاتی بدی خسته نمیشی(بهلوان) موقعی که بست میزنی.....

jakeee

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
مرکز دانلود
شهر
............
اعتبار کسب شده
223
یه جا دیگه اینفو گرفتم زده بود at&t
شما یه بار فلش کن نشد مشکل از آنلاکه
اگر جناب سروی میگه مال این شرکت هست.بس شما باید رام منطقه خودش رو بزنی برادر.اینم تست کن

Mehdi.Sarvari

کاربر شناخته شده
ناظر ارشد
اعتبار کسب شده
257
جناب سروری یعنی اگه دستگاه مجدد اچ بوت به تنهایی یا رادیو به تنهایی روش رایت بشه .دستگاه مجدد لاک میشه؟

در ضمن وقتی ایشون داره میگه با اخرین ورزن و فایل اصلی دستگاه رو فلش کردم و از اونجایی که داخل رام اصلی هم اچ بوت هست و هم رادیو .بس چرا دستگاه مجدد لاک نشده؟ یا چرا مشکل دستگاه برطرف نشده؟

توضیح دقیق بفرمایید.....
اگه میخواست هر دفه که فلش میکنی hboot و radio رایت بشه که دیگه چرا ما اومدیم تو مرکز دانلود hboot گذاشتیم..خب همون فایل فلش ورژن جدید رو میذاشتیم خودش رایت میشد دیگه>؟؟؟
90% htc ها با edit رادیو میشه آنلاک کرد این مدل از اون دسته نیست که اونجوری آنلاک بشه ... اگه اشتباه نکنم باند 9100 از کار میفته

jakeee

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
مرکز دانلود
شهر
............
اعتبار کسب شده
223
اگه میخواست هر دفه که فلش میکنی hboot و radio رایت بشه که دیگه چرا ما اومدیم تو مرکز دانلود hboot گذاشتیم..خب همون فایل فلش ورژن جدید رو میذاشتیم خودش رایت میشد دیگه>؟؟؟
90% htc ها با edit رادیو میشه آنلاک کرد این مدل از اون دسته نیست که اونجوری آنلاک بشه ... اگه اشتباه نکنم باند 9100 از کار میفته
درست هست صحبت شما ولی:اگه یادتون باشه که مطمئنا یادتون هست تا قبل از اینکه فایلهای فلش بصورت زیب ارایه بشه تمامی فایل فلش ها بصورتruu بود که داخلش هم اچ بوت داشت و هم رادیو و اولین چیزی هم که رایت میشد اچ بوت بود

میفرمایید که داخل مرکز دانلود فایل اچ بوت به تنهایی هست و داخل فایل فلش دیگه اچ بوتی نیست.بس چرا وقتی همون فایل زیب رو توی مموری کارت میریزیم قشنگ نشون میده که هم اچ بوت داره فلش میشه هم داریو.بس این اچ بوت و رادیویی که داخل فایل فلش هست چه فرقی با اون اچ بوت تکی که شما میفرمایید داره؟؟؟؟؟

من دربست بالا سوالای دیگه ای هم برسیدم.ممنون میشم دقیق و مو به مو جواب بدید

jakeee

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
مرکز دانلود
شهر
............
اعتبار کسب شده
223
میفرمایی که باند 9100 از کارمیفته.مگه باند فرکانسی ایران 900 و 1800 نیست؟

Mehdi.Sarvari

کاربر شناخته شده
ناظر ارشد
اعتبار کسب شده
257
میفرمایی که باند 9100 از کارمیفته.مگه باند فرکانسی ایران 900 و 1800 نیست؟
الان دقیق نگاه کردم ..این باند از کار میفته [3g] 2100
نخیر فقط اون باند ها برای ایران نیس

==============
بوتلودر Htc خیلی تخصصیتر از این حرفاس...خیلی تحقیق کردم در موردش کلا در این مقال نمیگنجد ...شاید یهروز تشریح کامل بوتلودر رو گذاشتم..

بله درسته فقط ruu هست که کامل فلش میکنه
zip hboot رو دوباره فلش میکنه اگه بررسی بکنه که hboot zip با گوشی یکی نباشه کلا فلش نمیشه

soroushebrahimi

کاربر شناخته شده
شهر
mahabad
اعتبار کسب شده
0
اگر جناب سروی میگه مال این شرکت هست.بس شما باید رام منطقه خودش رو بزنی برادر.اینم تست کن
دوتا منطقه 651 و 654 واسه whl هستش هردوتاشو تست کردم حل نشد
ولی فک کنم این مشکل جهانی باشه چون xda هم گذاشته اینو
تونستم سیگنالشو تاحد 3g تقویت کنم ولی باز رو انتنش g مینویسه

دوستان اگر همچین مشکلی داشتید تا حدودی میتونه کمک کنه

soroushebrahimi

کاربر شناخته شده
شهر
mahabad
اعتبار کسب شده
0
ایا دستگاه اس اف و سوبر سی ای دی شده؟
با چه فایلی دستگاه رو فلش کردی؟
ایا با اخرین ورزن رام اسبرینت فلش زدید؟(رام اسبرینت)

یه توضیحاتی بدی خسته نمیشی(بهلوان) موقعی که بست میزنی.....

هم s-off شده super sid
با هر رامی که دل تنگت بخاد فلش کردم تقریبا همه فایلای مرکز دانلود xtc2clip و مرکز دانلود خودمون بعلاوه اخرین ورژنی که براش اومده از وبسایت htc
واخرین رام کاستوم گروه badboys

انلاکش هم از طریق xtc2clip انجام دادم

jakeee

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
مرکز دانلود
شهر
............
اعتبار کسب شده
223
هم s-off شده super sid
با هر رامی که دل تنگت بخاد فلش کردم تقریبا همه فایلای مرکز دانلود xtc2clip و مرکز دانلود خودمون بعلاوه اخرین ورژنی که براش اومده از وبسایت htc
واخرین رام کاستوم گروه badboys

انلاکش هم از طریق xtc2clip انجام دادم
بس دیگه وقت خودتو تلف نکن .....

اگه کد انلاک میخریدی دیگه این داستانها رو هم نداشتی.قیمتی هم نداشت کد انلاک.

jakeee

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
مرکز دانلود
شهر
............
اعتبار کسب شده
223
بالا