خرید کردیت سامکی

اخبار اخراج 20 درصد از کارمندان ساندکلاد در سراسر جهان

News & Updates

کاربر شناخته شده
ربات
ارسال ها
31,405
وب
www.fars-gsm.com
اعتبار کسب شده
-464
جهت مشاهده تصاویر میبایست ثبت نام نمایید

شرکت پخش و توزیع محتوای صوتی، SoundCloud، حدود 20 درصد از نیروی کار جهانی خود را کاهش می‌دهد. خبرگزاری بیلبورد در تاریخ 3 آگوست گزارش داد که مایکل وایزمن، مدیر عامل این شرکت در یادداشتی از شرکت به کارکنان گفت که اخراج 20 درصد از کارمندان ساندکلاد بیشتر به دلیل شرایط اقتصادی فعلی است و کارمندانی که باید وسایل خود را جمع کنند، طی چند روز آینده مطلع خواهند شد.

اخراج 20 درصد از کارمندان ساندکلاد​


ویزمن در یادداشت خود به کارمندان چنین نوشته است که:

تغییر امروز SoundCloud این شرکت را برای برنامه‌های دراز مدت خود آماده می‌کند و ما را در مسیری برای سودآوری پایدار قرار می‌دهد. ما قبلاً تصمیمات مالی محتاطانه‌ای را در سراسر شرکت اتخاذ کرده‌ایم و حالا این تصمیمات به کاهش نیروی انسانی ما نیز ادامه می‌یابد. در این زمان دشوار، ما بر روی ارائه پشتیبانی و منابع برای کسانی که در حال انتقال هستند و اخراج هستند، تمرکز کرده‌ایم و در عین حال تعهد خود را برای اجرای ماموریت خود برای رهبری آنچه در آینده در موسیقی وجود دارد، تقویت می‌کنیم.

در سال 2017، SoundCloud حدود 40 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد و آن را برای “موفقیت مستقل و بلند مدت” شرکت ضروری دانست. در مارس 2021، SoundCloud سیستم پرداخت جدیدی را پیاده‌سازی کرد که وجوه پرداخت شده توسط مشترکین یا تبلیغ‌کنندگان را مستقیماً به هنرمندانی که طرفداران برای پخش جریانی انتخاب می‌کنند، اختصاص می‌دهد (به‌ جای اینکه پول اشتراک و تبلیغات را با هم جمع کند، سپس آن را بر اساس اینکه کدام هنرمندان بیشترین استریم‌ها را انجام داده‌اند، تقسیم می‌کند. همان سیستمی که رقبای آن از آن استفاده می‌کنند). در ماه ژوئیه، آنها یک قرارداد مجوز با گروه موسیقی وارنر برای به اشتراک گذاشتن سیستم حق امتیاز یکسانی تنظیم کردند.

جهت مشاهده تصاویر میبایست ثبت نام نمایید


SoundCloud تنها یکی از بسیاری از شرکت‌های فناوری (تسلا، ساب استک، کوین‌بیس، و OpenSea) است که اخیراً اخراج یا تغییراتی در برنامه‌های استخدامی خود را اعلام کرده است. در ماه ژوئن، اسپاتیفای در یادداشتی از شرکت گفت که میزان استخدام نیروهای انسانی خود را 25 درصد کاهش می‌دهد و “رشد تعداد کارمندان” شرکت را “ارزیابی” می‌کند. شرکت‌های دیگری مانند گوگل، توییتر و متا نیز اخیراً کاهش و توقف استخدام را اعلام کرده‌اند. اپل نیز قصد دارد در سال 2023 سرعت استخدام را کاهش دهد.

 
بالا