خرید کردیت سامکی

اخبار قیمت سامسونگ گلکسی واچ 5 گران تر از سری 4 خواهد بود

News & Updates

کاربر شناخته شده
ربات
ارسال ها
31,404
وب
www.fars-gsm.com
اعتبار کسب شده
-464
جهت مشاهده تصاویر میبایست ثبت نام نمایید

خانواده گجت‌های پوشیدنی گلکسی واچ 5 سامسونگ، حداقل پس از عرضه، گران‌تر از سری واچ 4 خواهند بود که سال گذشته عرضه شده بوند. این خبر از سوی یکی از افشاگران معتبر ( ) بیان شده است که معمولا خبرهای درستی را منتشر کرده است. در ادامه نگاهی به قیمت گلکسی واچ 4 و مقایسه آن با سری قبلی آن خواهم انداخت.

از 300 تا 540 یورو، بازه قیمتی مدل‌های مختلف گلکسی واچ 5​


گلکسی واچ 5 نسخه بلوتوث، 40 میلی‌متری با قیمت 300 یورو و مدل LTE با قیمت 350 یورو به فروش می‌رسد. مدل گلکسی واچ 5 44 میلی‌متری با بلوتوث نیز 350 یورو قیمت خواهد داشت، در حالی که آن یکی مدل با قابلیت LTE با قیمت 400 یورو به فروش خواهد رسید.

در نهایت، گلکسی واچ 5 پرو که تنها در یک اندازه یعنی با ابعاد 45 میلی متر عرضه می‌شود، در نسخه بلوتوث خود، 490 یورو خواهد بود، در حالی که اگر مدل LTE آن را بخواهید باید 540 یورو بپردازید. مدل Pro در رنگ‌های مشکی و تیتانیوم عرضه خواهد شد. گلکسی واچ 5 با ابعاد 40 میلی‌متری در رنگ‌های طلایی صورتی، خاکستری و نقره‌ای عرضه خواهد شد، در حالی که نسخه‌های رنگی گلکسی واچ 5، 44 میلی‌متری دارای رنگ‌های آبی، خاکستری و نقره‌ای هستند.

جهت مشاهده تصاویر میبایست ثبت نام نمایید


برای مقایسه، توجه داشته باشید که قیمت گلکسی واچ 4، 40 میلی‌متری فقط با بلوتوث 270 یورو و با LTE 320 یورو قیمت خواهد داشت، بنابراین ما در اینجا با افزایش قیمت 30 یورویی رو به رو هستیم. در سمت دیگر گلکسی واچ 44 میلی‌متری نسخه بلوتوث 300 یورو و مدل LTE آن 350 یورو قیمت دارد، که در اینجا با افزایش بیتشری معادل 50 یورو رو به رو هستیم.

گلکسی واچ 4 کلاسیک 46 میلی‌متری، که با گلکسی واچ 5 پرو جایگزین خواهد شد، با قیمت 400 یورو (بلوتوث) یا 450 یورو (LTE) قابل خریداری است. این بدان معناست که مدل آینده 90 یورو گرانتر از مدل قبلی خود خواهد بود که رقم نسبتا بالایی است.

افزایش قیمت به بهانه بهبود شارژدهی​


اگر بخواهیم این افزایش قیمت را بر حسب درصد محاسبه کنیم، خواهیم دید که با افزایش بسیار زیادی طرف هستیم، که مطمئنا مشتریان این محصول سامسونگ را دلخور خواهد کرد. در صورت تبدیل شدن این شایعه به واقعیت باید دید که مشتریان این محصول تا چه حد حاضر خواهند بود که این هزینه‌های اضافی در نسل جدید گلکسی واچ را برای طول عمر بیشتر باتری آنها پرداخت کنند.

مطالب مرتبط:


 
بالا