خرید کردیت سامکی

سوال در مورد فرق test mod با local mod

حسن گودرزی

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
شهر
بروجرد
اعتبار کسب شده
0
سلام
ا سوال

اینکه فرق test mod با local mod چیه

و دوم اینکه بایه مقاومت 7/4 کیلو میشه گوشی رو برد در حالت test mod ولی با چه مقاومتی میشه برد در حالت local mod

با تشکر از شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:
H

Hamzeh Aref

مهمان
سلام
كاربر گرامي
شما در انجمن به صورته عمومي تايپيك را ايجاد نموده ايد.
و از همين رو در خواست پاسخ سوال از يك فرد مورد نظر
در تايپيك عمومي بر خلاف قوانين انجمن فارس ميباشد.
در صورتيكه از فرد يا مديران سوالي داشتيد كه صرفا پاسخ
آن فرد يا مدير مورد نظرتان را تمايل به دريافت داريد ميتوانيد از امكانات پست خصوصي
استفاده نماييد.
با تشكر از توجه و همكاري شما كاربر گرامي.
موفق باشيد.

mohammadhadi

کاربر شناخته شده
مدیر ارشد
اعتبار کسب شده
237
سلام
ا سوال

اینکه فرق test mod با local mod چیه

و دوم اینکه بایه مقاومت 7/4 کیلو میشه گوشی رو برد در حالت test mod ولی با چه مقاومتی میشه برد در حالت local mod

با تشکر از شما

local mode یا حالت دسترسی محلی جهت انجام عملیات رایت ار پی ال و خواندن و نوشتن پی ام بر روی گوشی استفاده میشود.
test mode یا حالت امتحان برای فول فكتوری و سلف تست گوشی مورد استفاده قرار میگیرد.
در بسیاری موارد حالت تست مود و لوكال مود نزدیك به هم عمل میكنند .
مقدار مقاومت مزبور برای گوشیهای مختلف متفاوت میباشد و میتوانید بعد از اینكه گوشی را به حالت تست مود بردید توسط نرم افزار باكس انرا به لوكال تغییر دهید.

حسن گودرزی

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
شهر
بروجرد
اعتبار کسب شده
0
خیلی ممنون آقای محمدی

مثلا گوشی n73 رو مستقیم میتونیم روی local mode ؟ با چه مقاومتی

و خود نرم افزار مثالا جف تعغیر مد میدهد یا ما باید کار خاصی انجام بدیم

و اخر این که در کدام مد میتوان گوشی را فلش کرد

با تشکر از شما

mohammadhadi

کاربر شناخته شده
مدیر ارشد
اعتبار کسب شده
237
خیلی ممنون آقای محمدی

مثلا گوشی n73 رو مستقیم میتونیم روی local mode ؟ با چه مقاومتی

و خود نرم افزار مثالا جف تعغیر مد میدهد یا ما باید کار خاصی انجام بدیم

و اخر این که در کدام مد میتوان گوشی را فلش کرد

با تشکر از شما

سلام
تقریبا تمام گوشیهای نوكیا را میتوان مستقیما روی لوكال مود برد ولی در مورد روش كار متاسفانه نمیتونم اطلاعاتی به شما بدهم .
بله با استفاده از گزینه mode در نرم افزار میتوانید مود گوشی را به راحتی تغییر دهید.
در تمامی مودها شما قادر به فلش كردن هستید و نیاز به مود خاصی نیست ولی برای گوشیهایی كه dead usb flashing ساپورت نشده حتما بایستی از مود نرمال استفاده كرد
با توجه به مسایل فوق و تجربه شخصی بهترین گزینه برای فلش با یو اس بی حالت نرمال میباشد .
نام كاربری بنده محمدهادی هست.

حسن گودرزی

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
شهر
بروجرد
اعتبار کسب شده
0
با تشکر از شما بابت جواب سریع و واضحتون

فقط اگر امکان داره درمورد لوکال مود بردن بگید از چه قطعه ای استفاده میشه و یا پالس خاصی باید ارسال بشه مقدارش رو خودم پیدا میکنم

و دوم اینکه اگر سوال داشتم میتونم دوباره بپرسم یا نه چون حقیقتش دیگه روم نمیشه

درمورد اسمتونم ببخشید

atlantis14188

کاربر شناخته شده
اعتبار کسب شده
0
با تشکر از شما بابت جواب سریع و واضحتون

فقط اگر امکان داره درمورد لوکال مود بردن بگید از چه قطعه ای استفاده میشه و یا پالس خاصی باید ارسال بشه مقدارش رو خودم پیدا میکنم

و دوم اینکه اگر سوال داشتم میتونم دوباره بپرسم یا نه چون حقیقتش دیگه روم نمیشه

درمورد اسمتونم ببخشید

دوست عزیز در مورد روش کار شما میتونید از یک مقاومت 4.2k بین منفی و خط bsi استفاده کنید و براحتی می تونید با usb قفل گوشی bb5 رو باز کنید .

در ضمن مدیر محترم شما که عنوان مدیریت رو بدوش میکشید وظیفه شما پاسخ به سوال کاربران بدون هیچ قصد و غرضی میباشد نه مخفی کردن روش برای حمایت از یک محصول خاص . واقعا جای تاسف داره لا اقل پاسخی نمیدادید.

حسن گودرزی

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
شهر
بروجرد
اعتبار کسب شده
0
خوب مشکلی نیست دوست عزیزatlantis14188 به لطف خدا شاید خودمون تونستیم مشکل رو حل کنیم
پس برای local mod بردن گوشی حرکی هرچی به ذهنش میرسه بگه

اولیش رو خودم میگم

من فکر میکنم یه فرکانس خاصی ار پورت usb به گوشی اعمال میشه چون اگر دقت کرده باشید گوشی که در حالت test mod به باکس وصل میکنی و خود باکس میخواد گوشی رو به حالت local mod گوشی اول خاموش میشه بعد از چند لحضه در حالت local mod روشن میشه .

حالا اگر وقت کنم فرکانس خروجیشو با اوسیلوسکپ میگیرم و نتیچه رو اعلام میکنم
دوستان هم اگر چیزی به ذهنشون میرسه بگن

mohammadhadi

کاربر شناخته شده
مدیر ارشد
اعتبار کسب شده
237
دوست عزیز در مورد روش کار شما میتونید از یک مقاومت 4.2k بین منفی و خط bsi استفاده کنید و براحتی می تونید با usb قفل گوشی bb5 رو باز کنید .

در ضمن مدیر محترم شما که عنوان مدیریت رو بدوش میکشید وظیفه شما پاسخ به سوال کاربران بدون هیچ قصد و غرضی میباشد نه مخفی کردن روش برای حمایت از یک محصول خاص . واقعا جای تاسف داره لا اقل پاسخی نمیدادید.

سلام
دوست عزیز منظور غرض ورزی یا حمایت از یک محصول خاص نیست.بنده طراح اون محصول هستم ولی از اون تیم کناره گیری کرده ام و قول داده ام که در مورد مشخصات فنی ان اطلاعاتی ندهم .خواهشمند است شرایط بنده را در این مورد خاص درک کنید.در موارد دیگر که مربوط به این محصول نیست هرگونه سوالی داشته باشید در صورتی که بدانم پاسخ خواهم داد.

حسن گودرزی

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
شهر
بروجرد
اعتبار کسب شده
0
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت

بالاخره پیداش کردم

هم میتونم ببرم local mod و هم روی test mod

بهر حال از آقای محمد هادی هم تشکر میکنم

IRAN HAMRAH

کاربر فعال
اعتبار کسب شده
0
میشه بشتر توضیح بدین؟

مقاومت 4.2 بین منفی و bsi بزاریم و یو اس بی رو خاموش به گوشی وصل کنیم و حالت لوکال مد رو انتخاب کنیم؟

atlantis14188

کاربر شناخته شده
اعتبار کسب شده
0
دوستان روش بدين صورت ميباشد كه با گذاشتن مقاومت4k2 در بين خط منفي و bsi و گذاشتن باطري گوشي روشن گرديده و به حالت لوكال مد ميرود اگر در اين وضعيت روشن نگرديد كافيست گوشي را به صورت دستي پاور نماييد در هر صورت بااين روش مقاومت 4k2 با مقاومت داخلي باطري به صورت موازي در امده و امپدانس مربوطه براي سويچ به حالت لوكال مود را براي خط bsi ايجاد مينمايد و بدون نياز به هيچ كابل fbus شما ميتوانيد با usb گوشي را انلاك ( user code ) نماييد .

بالا