خرید کردیت سامکی

اخبار امتیاز اسنپدراگون 8 Gen1 در AnTuTu از 1 میلیون گذشت

News & Updates

کاربر شناخته شده
ربات
ارسال ها
28,388
وب
www.fars-gsm.com
اعتبار کسب شده
-394
جهت مشاهده تصاویر میبایست ثبت نام نمایید

آنگونه که از شواهد و قرائن به نظر می‌رسد، نسل جدید پرچمداران اندرویدی قرار است که به لطف پردازنده‌های نسل جدید از قدرت خیره کننده‌ای برخوردار باشند. امتیاز اسنپدراگون 8 Gen1 در AnTuTu که پیش از رونمایی این چیپست به بیرون درز کرده به خوبی این موضوع را تأیید می‌کند.

حدودا دو هفته پیش بود که خبری در سخت‌افزارمگ مبنی بر این موضوع منتشر شد که چیپست Dimensity 2000 مدیاتک که هنوز به صورت رسمی معرفی نشده بود، توانسته امتیاز 1 میلیون را در بنچمارک انتوتو کسب کند. البته این تراشه کمی بعد با نام Dimensity 9000 رونمایی شد و اولین چیپست 4 نانومتری برای گوشی‌های هوشمند لقب گرفت. حالا در جدیدترین اخبار پیرامون نسل آینده چیپست‌های موبایلی نوبت به پرچمدار اسنپدراگون بود که خود نشان دهد.

مشاهده اسنپدراگون 8 Gen1 در AnTuTu​


توسط یک بلاگر تکنولوژی در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده، اما مانند تراشه مدیاتک، این نتیجه نیز به تأیید AnTuTu نرسیده است. برای مقایسه بد نیست بدانید که دستگاه‌های فعلی بازار که از چیپست اسنپدراگون 888 یا 888+ بهره می‌برند در بهترین حالت امتیازی در حدود 850 هزار کسب می‎کنند و حتی برخی از آنها نیز امتیازی کمتر از 800,000 دارند. بنابراین می‌توان انتظار داشت که نسل جدید بهبود چشمگیری در مقایسه با نسل فعلی داشته باشد.

جهت مشاهده تصاویر میبایست ثبت نام نمایید


چهار دستگاه مجهز به Snapdragon 8 Gen1 وجود دارد که ممکن است تا پایان سال 2021 از آنها رونمایی شود. شیائومی 12 و موتو اج 30 اولترا به نظر می‎رسد تا پایان معرفی خواهند شد. این احتمال وجود دارد که شاهد رونمایی از گوشی وان پلاس 10 پرو (هر چند که در شایعات گفته شده در ژانویه 2022 معرفی خواهد شد) و یک گوشی از سری آیکو ویوو نیز با تراشه جدید اسنپدراگون باشیم. کوالکام تصمیم دارد که در تاریخ 30 نوامبر (9 آذر) از این تراشه رونمایی کند و انتظار می‌رود که این تراشه حالا در اختیار تولیدکنندگان گوشی قرار گرفته باشد.

مشخص نیست که تست بنچمارک لو رفته متعلق به چه گوشی هست. مدیر محصولات لنوو گفته است که این پرچمدار موتورولا نیست. اما آیا این موضوع حقیقت دارد و یا صرفاً برای لاپوشانی مطرح شده، قابل تشخیص نیست. در هرحال، این نتیجه حتی می‌تواند متعلق به دستگاه مرجع کوالکام باشد.

مانند نتیجه تست Dimensity 9000، این نتیجه هم به صورت غیررسمی منتشر شده است. هرچند که اختلاف امتیاز دو تراشه بسیار اندک است، اما تا زمانیکه شاهد امتیاز رسمی بنچمارک و مقایسه عملکرد در واقعیت نباشیم، نمی‌توانیم با قطعیت بگوییم که کدام تراشه قدرتمندتر است.


 
بالا