خرید کردیت سامکی

اخبار قیمت محصولات جدید اپل که در مراسم امشب رونمایی شدند

News & Updates

کاربر شناخته شده
ربات
ارسال ها
26,520
وب
www.fars-gsm.com
اعتبار کسب شده
-394
جهت مشاهده تصاویر میبایست ثبت نام نمایید

همان طور که می‌دانید دقایقی پیش با معرفی چند محصول جدید از این کمپانی بزرگ به پایان رسید. در ادامه همراه ما درباره قیمت محصولات جدید اپل که در مراسم امشب رونمایی شدند، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قیمت محصولات جدید اپل​

جهت مشاهده تصاویر میبایست ثبت نام نمایید


در ابتدای مراسم 14 سپتامبر 2021 اپل (Apple)، شاهد بودیم. این محصول که به نوعی بازطراحی بروز شده از نسل 8 آیپد اقتصادی اپل است، با سیاست حفظ بازار هدف، قیمت تمام شده نسبتا ثابتی داشت. فروش آیپد (iPad) 10.2 اینچی اپل قرار است از روز سه شنبه آغاز شود که قیمت مدل 64 گیگابایتی آن از 329 دلار شروع می‌شود.

پس از این معرفی، اپل در کنفرانس امشب خود از آیپد مینی جدید نیز رونمایی کرد که نسبت به نسل قبلی خود از حاشیه‌های باریک‌تر و گوشه‌های گرد‌تری بهره می‌برد. برای جزئیات بیشتر، را مطالعه کنید. آیپد مینی جدید اپل از امروز برای پیش خرید آماده است و هفته آینده با قیمت 499 دلار وارد بازار خواهد شد.

در این مراسم همچنین شاهد رونمایی از ساعت هوشمند جدید این شرکت یعنی سری 7 اپل واچ با تغییرات اساسی بودیم. اطلاعات بیشتر در این باره را می‌توانید در لینک زیر بخوانید:


سری جدید ساعت‌های اپل قرار است با قیمت 399 دلار در فصل پاییز امسال در دسترس باشند.

پس از معرفی این چند محصول، اپل به سراغ معرفی «اپل فیتنس پلاس» (Apple Fitness+) رفت. از آن جایی که در دوران قرنطینه بسیاری از باشگاه‌ها و یا مراکز ورزشی به دلیل همه گیری ویروس کرونا، تعطیل شده‌اند، این کمپانی با هوشمندی هر چه تمام‌تر به روی این بخش از زندگی روزمره مردم متمرکز شده و راه حلی اساسی برای آن معرفی کرده است. مهم نیست که شما از کدام محصول اپل استفاده می‌کنید، با قابلیت فیتنس پلاس می‌توانید به فعالیت‌های بدنی لازم خود برسید. ویژگی جدید اپل فیتنس پلاس از اواخر پاییز امسال در کشورهای تعیین شده در دسترس خواهد بود. با لمس لینک زیر می‌توانید با جزییات بیشتر این قابلیت جدید آشنا شوید:

معرفی گوشی‌های جدید آیفون اپل​


اپل در انتهای مراسم خود به معرفی گوشی‌های جدید آیفون پرداخت که به شرح زیر است:

iPhone 13​


اولین گوشی معرفی شده در مراسم، آیفون 13 استاندارد بود که قرار است نسخه 128 گیگابایتی آن با قیمت پایه 799 دلار وارد بازار شود.

iPhone 13 mini​


گوشی معرفی شده دوم مراسم، آیفون 13 مینی بود که نسخه 128 گیگابایتی آن با قیمت پایه 699 دلار معرفی شد.

iPhone 13 Pro​


گوشی بعدی مراسم، آیفون 13 پرو نسخه 128 گیگابایتی با قیمت پایه 999 دلار بود.

iPhone 13 Pro Max​


در نهایت آخرین گوشی معرفی شده در کنفرانس اپل، آیفون 13 پرو مکس نسخه 128 گیگابایتی با قیمت پایه 1099 دلار بود.

جزییات بیشتر درباره این گوشی‌های جدید و قابلیت‌های نوین برای این محصولات را می‌توانید در لینک زیر بخوانید:


با توجه به رونمایی اپل از نسل جدید محصولات خود، به زودی شاهد کاهش قیمت محصولات نسل قبل این شرکت در بازار جهانی خواهیم بود. نظر شما درباره قیمت محصولات جدید اپل چیست؟ آیا این قیمت گذاری‌ها را منطقی می‌دانید؟ نظراتتان را برای ما بنویسید.


 
بالا