خرید کردیت سامکی

اخبار کارت گرافیک RX 6900 XT TOXIC با خنک کننده بادی توسط سافایر رونمایی شد

News & Updates

کاربر شناخته شده
ربات
ارسال ها
26,520
وب
www.fars-gsm.com
اعتبار کسب شده
-394
جهت مشاهده تصاویر میبایست ثبت نام نمایید

کمپانی سافایر از کارت گرافیک Radeon RX 6900 XT TOXIC با خنک کننده بادی رونمایی کرده که از همان عملکرد نسخه TOXIC و فرم فاکتور سه اسلات بهره می‌برد. این مدل در به تایید رسیده است.

ما شاهد سومین مدل Radeon RX 6900 XT TOXIC هستیم که توسط سافایر معرفی می‌شود. دو مدل اول TOXIC و TOXIC Extreme نام داشتند که مدتیست از عرضه آنها به بازار سپری شده و هر دو از خنک کننده مایع استفاده می‌کنند. به نظر می‌رسد سافایر درخواست‌ها برای یک مدل با خنک کننده بادی را مشاهده کرده و تصمیم به تولید آن گرفته است.

جهت مشاهده تصاویر میبایست ثبت نام نمایید

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

کارت گرافیک RX 6900 XT TOXIC با خنک کننده بادی​


از نظر طراحی این کارت شباهت زیادی به مدل‌های Nitro دارد اما در محفظه آن از رنگ‌های جدید طلایی و نقره‌ای استفاده شده است. در باقی جهات تقریبا طراحی دست نخورده باقی مانده، از بک پلیت بزرگ، نورپردازی RGB روی فن‌ها و لوگو پشتی، پیکربندی پورت‌های HDMI و سه عدد Display Port، سه کانکتور 8 پین برق و یک PCB کاملا سفارشی با فضای بسیار برای اورکلاک.

جزئیات بیشتری که در صفحه وب سافایر لیست شده مشخصات Radeon RX 6900 XT TOXIC با خنک کننده بادی را رونمایی می‌کند. این کارت از فرکانس بوست تا 2425 مگاهرتز و کلاک 2235 مگاهرتز بازی به همراه توان حرارتی 400 واتی استفاده می‌کند. در حالی که این سرعت‌ها پایین‌تر از پروفایل بوست نسخه TOXIC بدون چیپ Navi 21 XTXH است اما دلیل آن می‌تواند خنک کننده بادی باشد و شاید همچنان شاهد حضور چیپ Navi 21 XTXH در نمونه جدید باشیم. همچنین 16 گیگابایت حافظه GDDR6 با سرعت 16 گیگابیت بر ثانیه در نظر گرفته شده و در نهایت ابعاد کارت 320 × 134.85 × 58.4 میلی متر می‌باشد.

این کارت به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت و مشخصا قیمتی نزدیک به 1500 الی 2000 دلار خواهد داشت.


 
بالا