اخبار برنامه Youtube Shorts معرفی شد: پاسخ یوتیوبی به تیک تاک

News & Updates

کاربر شناخته شده
ربات
ارسال ها
20,718
وب
www.fars-gsm.com
اعتبار
-284
جهت مشاهده تصاویر میبایست ثبت نام نمایید

تیک تاک یک نرم افزار با محور کاربرد Vine است. این برنامه با استفاده از افکت و موسیقی‌های مختلف به کاربر این اجازه را خواهد داد تا کلیپ‌های کوتاه ضبط و در اکانت خود به اشتراک بگذارد. همین اتفاق چندین سال پیش با نرم افزار Vine افتاده بود اما این برنامه یکباره از کار افتاد. برنامه Youtube Shorts پروژه جدید کمپانی یوتیوب است که برای رقابت با تیک تاک وارد بازار شده است.

با توجه به محبوبیت برنامه تیک تاک تلاش کمپانی‌های مختلف برای ساخت یک برنامه مشابه با تیک تاک و عرضه آن برای رقابت با این برنامه دور از انتظار نبود. و حالا یوتیوب با رونمایی از برنامه Youtube Shorts تصمیم گرفته است جواب سنگینی به تیک تاک بدهد.

اطلاعات کوچکی اوایل سال 2020 از پروژه تیک تاکی یوتیوب منتشر شده بود اما حال با رونمایی رسمی می‌توانیم نگاهی به این برنامه داشته باشیم. البته باید این موضوع را هم مد نظر داشته باشید با وجود رونمایی رسمی از این برنامه، هنوز حالت Beta برای این نرم افزار وجود دارد و فعلا تنها کشور چین قادر به دسترسی به آن است. با توجه به اینکه این نسخه از برنامه یک نسخه آزمایشی و اولیه است هنگام عرضه جهانی باید شاهد ایجاد تغییرات کوچکی در برنامه باشیم.

جهت مشاهده تصاویر میبایست ثبت نام نمایید

برنامه Youtube Shorts: عرضه اما به صورت Beta


بر اساس گفته‌ها و بیانیه یوتیوب: طی چند روز آینده کشور هند قادر به دریافت برنامه Youtube Shorts خواهد بود. این نسخه یک نسخه آزمایشی است اما با این وجود انتشار آن خالی از لطف نبوده است و مابقی کشورها و افرادی که قصد تولید محتوا در این برنامه را دارند در کنار ما خواهند بود.

یوتیوب Shorts به کاربر این امکان را خواهد داد تا یک کلیپ کوتاه 15 ثانیه‌ای با استفاده از قابلیت‌های مختلف تولید کند. موسیقی دلخواه خود را بر روی ویدیو قرار بدهد، سرعت ویدیو را کنترل کند و مواردی که تقریبا این برنامه را بسیار شبیه به تیک تاک خواهد کرد. یوتیوب امیدوار است که بتواند کاربران خود را برای این برنامه جذب کند و بتواند پرونده تیک تاک و آمریکا را خاتمه دهد.

بیشتر بخوانید:

 
بالا