خرید کردیت سامکی

ترمیم سریال شیاوومی

Fars-GSM

کاربر شناخته شده
مدیر كل سایت
شهر
شیراز
وب
www.phoneparts.ir
اعتبار کسب شده
3,591
تغییر سریال ممنوع هست عزیز.
شما منظورتون ترمیم سریاله احتمالا"

Esmaeil.Maheri

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
مرکز دانلود
شهر
AQ QALA
اعتبار کسب شده
127
سلام

هیدرا میگن خوب عملمیکنه

wrct

کاربر جدید
شهر
مشهد
اعتبار کسب شده
42
معمولا یه سریالش (سيم 2) ترميم ميشه. کلا مدل شیائومی اینجوریه.

Esmaeil.Maheri

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
مرکز دانلود
شهر
AQ QALA
اعتبار کسب شده
127
سلام اطلاعات کاملی ندارم

فقط میدوونم همکاران برای ترمیم مدلهای شیاوومی دارن میرن سمت

HYDRA
Umt Pro

چون خودم این دوتا رو ندارم نظر خاصصی نمیتونم بدم

یه تحقیق بکنید Umt هم ظاهرا ترمیم میکنه قیمت UMt هم دیروز خریدن 1.800.000

Fars-GSM

کاربر شناخته شده
مدیر كل سایت
شهر
شیراز
وب
www.phoneparts.ir
اعتبار کسب شده
3,591

m_mobile61

کاربر تازه وارد
شهر
مرکز
اعتبار کسب شده
47
کمکی نیاز دارم درباره گوشی Xiaomi Mi Play (MT6765 Helio P35) در ایران نیستم و گوشی ایرانی برام آوردن که استفاده کنم بخاطر شرایط بد مالی نتونستم از اینجا گوشی بخرم
میخوام IMEI این گوشی رو تغییر بدم تا بتونم تو شبکه اینجا استفاده کنم
قبلا با برنامه Maui Meta mode گوشی redmi note با چیپست Mediatek MT6795 Helio X10 رو به راحتی شناسایی و IMEI رو تغییر داده بودم(اندروید 5) ولی برای این گوشی با اندروید 8.1 و حتی بوت لودر باز شده هر کاری میکنم برنامه در مرحله boot میمونه و به مرحله Get kernel port نمیره که گوشی شناسایی بشه
هر نوع درایور هم که بگین تو هر شرایطی نصب کردم (هم sign شده و هم کلی) حتی بصورت دستی ولی انگار نه انگار. حتی با یه لپ تاپ دیگه و یک ویندوز 10 دیگه امتحان کردم نشد ویندوز خودم رو هم به 10 پرو تغییر دادم نشد ولی در همین شرایط هنوز که گوشی redmi note 2 رو وصل میکنم خیلی راحت میشناسه.
نمیدونم شاید در نسخه اندروید 8.1 یا در بوت لودر گوشی چیزی هست که اجازه اتصال نمیده. گوشی در حالت ریکاوری و بوت لودر بوسیله برنامه mi flash pro شناسایی میشه و رام هم نصب میشه ولی در maui meta mode نمیشه حتی چند نسخه مختلف از این برنامه رو هم امتحان کردم ولی فقط چراغ زیر گوشی روشن میمونه و صفحه سیاه و لوگوی mi نمیاد
گوشی سالمه و نو هست و همه چیز کار میکنه.
امکان داره لطفی بکنین و در این زمینه با متخصصین بخش مربوطه ارتباط برقرار کنین و یا پیام من رو در پست ها قرار بدین تا شاید یکی از عزیزان بتونه راهنمایی کنه
این درخواست رو برای رفع شدن مشکل خودم و اینکه بتونم از گوشی قدیمی که مشکل شارژ هم پیدا کرده رها شده و از گوشی جدید استفاده کنم میخوام و جنبه تجاری و کسب و کار نداره.

Esmaeil.Maheri

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
مرکز دانلود
شهر
AQ QALA
اعتبار کسب شده
127
کمکی نیاز دارم درباره گوشی Xiaomi Mi Play (MT6765 Helio P35) در ایران نیستم و گوشی ایرانی برام آوردن که استفاده کنم بخاطر شرایط بد مالی نتونستم از اینجا گوشی بخرم
میخوام IMEI این گوشی رو تغییر بدم تا بتونم تو شبکه اینجا استفاده کنم
قبلا با برنامه Maui Meta mode گوشی redmi note با چیپست Mediatek MT6795 Helio X10 رو به راحتی شناسایی و IMEI رو تغییر داده بودم(اندروید 5) ولی برای این گوشی با اندروید 8.1 و حتی بوت لودر باز شده هر کاری میکنم برنامه در مرحله boot میمونه و به مرحله Get kernel port نمیره که گوشی شناسایی بشه
هر نوع درایور هم که بگین تو هر شرایطی نصب کردم (هم sign شده و هم کلی) حتی بصورت دستی ولی انگار نه انگار. حتی با یه لپ تاپ دیگه و یک ویندوز 10 دیگه امتحان کردم نشد ویندوز خودم رو هم به 10 پرو تغییر دادم نشد ولی در همین شرایط هنوز که گوشی redmi note 2 رو وصل میکنم خیلی راحت میشناسه.
نمیدونم شاید در نسخه اندروید 8.1 یا در بوت لودر گوشی چیزی هست که اجازه اتصال نمیده. گوشی در حالت ریکاوری و بوت لودر بوسیله برنامه mi flash pro شناسایی میشه و رام هم نصب میشه ولی در maui meta mode نمیشه حتی چند نسخه مختلف از این برنامه رو هم امتحان کردم ولی فقط چراغ زیر گوشی روشن میمونه و صفحه سیاه و لوگوی mi نمیاد
گوشی سالمه و نو هست و همه چیز کار میکنه.
امکان داره لطفی بکنین و در این زمینه با متخصصین بخش مربوطه ارتباط برقرار کنین و یا پیام من رو در پست ها قرار بدین تا شاید یکی از عزیزان بتونه راهنمایی کنه
این درخواست رو برای رفع شدن مشکل خودم و اینکه بتونم از گوشی قدیمی که مشکل شارژ هم پیدا کرده رها شده و از گوشی جدید استفاده کنم میخوام و جنبه تجاری و کسب و کار نداره.
اول باید اتورایز کنید

بعد میتونید اقدام به ترمیم دوسیم گوشی هر چیپست MTK با همون برنامه که گفتین بکنید

m_mobile61

کاربر تازه وارد
شهر
مرکز
اعتبار کسب شده
47
سلام و ممنون بابت توجه شما دوست خوب
با برنامه MCT MTK bypass آتورایز کردم و Maui Meta mode شناخت. در قسمت Load DB هم گزینه from target رو زدم(یعنی برای ادامه کار از دیتابیس خود رام استفاده کرد) چون فایلهای دیتابیس database این گوشی رو پیدا نکردم و یکی هم که پیدا کردم مربوط به این چیپست هست ولی کد و نسخه فایل متفاوت هست. به قسمت IMEI download رفتم IMEI 2 رو تغییر دادم خطا داد. بعدش رام مهندسی Engineering بهش دادم و همین مراحل رو رفتم قبول کرد و تغییر IMEI رو تایید کرد و دوباره Read رو زدم درست بود. وقتی گوشی رو جدا کردم و ری استارت کردم وقتی بالا اومد تو تنظیمات و قسمت System>about>Status>IMEI information هنوز IMEI اصلی و همون قبلی رو نشون میده و هیچ تغییری نکرده حتی 2 بار هم امتحان کردم و تغییر دادم باز برگشته.(تو همه این مراحل و هنوز هم رام مهندسی روش هست)
به نظر شما کجای کار مشکل داره و چه کاری رو انجام ندادم؟
البته NVRAM و NVDATA رو پاک نکردم و همینطوری IMEI دادم. چون چند جا خوندم که بیشتر کسانی که اینارو پاک کردن بعد از ریختن رام گلوبال دچار مشکل خالی بودن یا همون null بودن IMEI شدن و درست هم نشده
میشه تو این مرحله کمکم کنین که بتونم کد رو بهش بدم و ثابت بمونه
ممنون

بالا