خرید کردیت سامکی

مشكل تاچ موتورلا a1200

Mehdi mohamadi

کاربر شناخته شده
اعتبار کسب شده
0
با سلام به دوستان
این مشكل منو دیونه كرده از 5 فایل فلشی كه تو ساپرت باكس mss هست فقط یكیش تا اخر روی گوشی رایت میشه و بقیش تا چن درصد حتی تا 95 درصد میره و ارور میده با اون یكی هم وقتی بالا میاد مشكل تاچ و خط روی باتری داره گوشی a1200 نوشته و بعدش یه صفر كه روش یه خطه نوشته نفهمیدم مدلش چیه
حالا مشكل اینه كه وقتی میخوام ریپیر pds یا انلاك كنم با تست پوینت بعد از چن ثانیه ارور 166 میده و این در حالتی هست كه گوشی به راحتی در حالت bp میره
به نظر دوستان فایل فلش من اشتباهه یا مراحل كار

باتشكر

atlantis14188

کاربر شناخته شده
اعتبار کسب شده
0
دوست من ابتدا باطری را فول شارژ کن ویا از یک منبع تغذیه خارجی استفاده کن و همینطور اگه تو ادرسی گیر کرد مجددا با همون ورژن عمل فلش را تکرار کن و اینکار را انقدر ادامه بده تا فلش کامل انجام بشه با هر بار فلش مجددا ادرس خطا ها افزایش میکنه به عنوان مثال یکبار در 30% بار بعد در 49% والی اخر ، البته این ایراد مربوط به باگ نرم افزاری بر روی سخت فزار PC های مختلف میباشد چون همین ایراد را من بر روی سیستم داشتم وبا تعویض و نصب باکس بر روی لپ تاپ مشکل رفع شد . و ایراد میتونه به خاطر استفاده از یک پروتکل خاص usb برای ارسال data و نحوه ساپورت کنترلر های usb سیستمهای مختلف با این نوع پروتکل به وجود بیاد.

Mehdi mohamadi

کاربر شناخته شده
اعتبار کسب شده
0
با تشكر از شما دوست عزیز
ولی جالب اینجاست كه تو این 5 مدل فایل فلش فقط یكی رو بدون هیچ مشكل كامل رایت میكنه چن بار تست كردم و بقیه رو روی درصد خطای متفاوت ارور نمیده همه روی 95 گیر میكنن و گوشی بالا نمیادبه هر حال این مشكل تاچ باید با ریپیر و انلاك باید حل شه
بازم ممنونم حالا من گیر میدم به فایل فلش a1200i تا یكیشونو ببینم میتونم روی گوشی رایت كنم و بعدش انلاك
گزارش كار رو میدم
با تشكر

ALI_TOFIGH

کاربر شناخته شده
اعتبار کسب شده
0
دوست عزیز شما یكبار هم از نرم افزار RSD LITE استفاده كن در ضمن به پشت گوشی نگاه كن ببین گوشیت چه مدلی از a1200 است یعنی a1200r-a1200e-a1200i چون فایلهای فلش این گوشی خیلی حساس هستند این مشكلی هم كه میگی تاچ و باطری كار نمیكنه به خاطر اینه كه اگه گوشی شما a1200r باشه و شما با فایل a1200e گوشی رو فلش كنی این مشكل بوجود می یادیعنی منطقه pds گوشی به هم میریزه كه بعز از فلش باید گوشی رو ریپیر پی دی اس كنی.

Mehdi mohamadi

کاربر شناخته شده
اعتبار کسب شده
0
با سلام
اقا ما هنوز رو این گوشی داریم كار میكنیم و جوابی نگرفتیم لنگه سالمشم گیر اوردم ولی هیچگونه بكاپی نمیتونم بگیرم ارور میده ولی هم ورژن گوشی رو روی اون خراب ریختم واز فایل فلش مطمئنم
حالا یا این باكس بیشتر از این كاری نمیتونه بكنه یا؟
ورژن گوشی سالم R541 آٍـ و A1200 بتا پشته قابش نوشته و من هم همینو رو گوشی خراب زدم
نحوه بكاپ از فلش دامپ این سری چگونه است؟

Amir Lotfpour

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
اعتبار کسب شده
0
شما چرا از باکسهای دیگر برای این کار استفاده نمی کنید.

توسط باکس موتوفون یا اسمارت کلیپ البته با نرم افزار SCout می توانید این گوشی را فلش کنید.بنده هم مشکل فلش با mms2 را داشتم که با یک فلش معمولی مشکل رفع گردیده.

tofig68

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
شهر
اردبيل
اعتبار کسب شده
0
من هم چند مورد دارم

شهرام

کاربر شناخته شده
کاربر فارس
شهر
فیلد 208
اعتبار کسب شده
0
من این مشکل را به صورت کامل حل کرده ام وهر گوشی که میگویند امکان تعمیر ندارد با تضمین تعمیرش میکنم ولی یکماه تمام کار کردم تا ایراد را پیدا کنم -هم سخت افزاری وهم نرم افزاری قابل حل است

Mehdi mohamadi

کاربر شناخته شده
اعتبار کسب شده
0
دوستان ممنونم از لطفتون
تست میكنم جواب میدم
اقا شهرام دوست عزیز فقط راهنمایی خواستیم و بس
با دو باكس موتوفون و اسمارت هم تست میكنم خبرشو میدم
با تشكر

SEFARSI_TOOL

کاربر شناخته شده
اعتبار کسب شده
0
سلام

از موتوفون به این روش استفاده کن

ابتدا گوشی رو با این ورژن فلش کن
A1200_R532L4_G_11.40.0FR_LP0003B.motofon
اگر درست بشه و تاچ راه بیافتد گوشی قفل است که با ید با تست پوینت گوشی را unlock کنید

اگر نشد این فایل را بزن
A1200_59xpV2_bint_EMEA_L4_debr_mis.motofon
و باز هم اگر نشد این فایل
A1200_24xp30_C2_bint_EMEA_L4_debr_01_mis.motofon

ممکن است درست شود
هر کسی هم که بگویید این کار را 100% انجام می دهد شوخی می کند
فقط 80% می شود درستشون کرد

بالا