انجمن فارس جی اس ام

برگشت   انجمن فارس جی اس ام > >

عنوان بسته
 
امکانات
قدیمی ۱۳ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰   #1
BREAKING NEWS
 

تاریخ عضویت: آذر ۱۳۸۷
ارسالها: 16,718
شماره عضویت: 88
تشکر: 6
3,530 تشکر در 2,505 ارسال
Icon22 چیمیل جایگزین جیمیل کاربران ایرانی میشود

چیمیل جایگزین جیمیل کاربران ایرانی میشود

[فقط کاربران رسمی: ]

با ادامه اختلال در دسترسی به خدمات ایمیل گوگل (Gmail) و براساس مذاکرات و توافقات انجام شده میان دفتر نمایندگی گوگل در امارات متحده عربی و خدمات پست الکترونیک ایرانی چاپار موسوم به CHmail، خدمات جیمیل بر روی زیرساخت چاپار و در قالب سرویس پست الکترونیک چیمیل به کاربران ایرانی عرضه خواهد شد.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، [فقط کاربران رسمی: ] طی یک نشست خبری پست‌الكترونیك چاپار، با سرعت دسترسی بالا و بدون نیاز به احراز هویت شخصی افراد با آدرس[فقط کاربران رسمی: ] آغاز به كار كرد.

سرویس پست‌الکترونیک چاپار به عنوان یکی از محصولات مجموعه سرویس‌های چاپار که تحت عنوان پست الکترونیک چاپار، ChMail (سی_اچ_میل) ارائه و شناخته شده است، با ساختار ساده و بر اساس خط و زبان فارسی، بدون نیاز به اخذ اطلاعات شخصی كاربران و با اختصاص یك گیگابایت فضا ارائه شد.
از مهمترین شاخص‌های این سرویس می‌توان به سیستم ثبت‌نام آنلاین، ساختار بازیابی ایمن کلمه عبور مبتنی بر روش‌های مختلف رایج در دنیا، گستردگی طراحی و پیاده‌سازی به منظور جوابگویی به تعداد بالای کاربران همزمان سرویس گیرنده، یکپارچگی با پورتال مجموعه سرویس‌های چاپار، رمزنگاری اطلاعات محرمانه براساس گواهی دیجیتال معتبر جهانی و سرعت دسترسی بالا با توجه به میزبانی در مراکز داده امن داخلی اشاره كرد.

سرویس پست‌الکترونیک چاپار پس از گذار از انواع تست‌های امنیتی مبتنی بر لایه‌های مختلف سرویس و تست‌های فشار مبتنی بر آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، با استفاده از دانش متخصصان داخلی کشور طراحی، پیاده‌سازی و راه‌اندازی شد و حالا پس از ادامه اختلالات در دسترسی کاربران به خدمات جیمیل، براساس توافق صورت گرفته میان مدیران این سرویس ایرانی و دفتر رسمی گوگل در امارات و پس از انجام مقدمات فنی لازم، کاربران ایرانی جیمیل در داخل کشور، قادر به استفاده از خدمات جیمیل بر روی بستر [فقط کاربران رسمی: ]خواهند بود.

پیش از این رئیس سازمان فناوری اطلاعات کشور [فقط کاربران رسمی: ] ۵ میلیون ایرانی از خدمات پست الکترونیک غیرایرانی استفاده میکنند.
این خبر "دروغ ۱۳" ایستنا بود! این یک سنت رسانه ای است!
سال نو مبارک!

در این زمینه:
- [فقط کاربران رسمی: ]
- [فقط کاربران رسمی: ] (دروغ ۱۳ سال ۸۴)

- [فقط کاربران رسمی: ] (دروغ ۱۳ سال ۸۵)
-
[فقط کاربران رسمی: ] (دروغ ۱۳ سال ۸۶)
-
[فقط کاربران رسمی: ] (دروغ ۱۳ سال ۸۷)
-
[فقط کاربران رسمی: ] (دروغ ۱۳ سال ۸۸)
-
[فقط کاربران رسمی: ] (دروغ ۱۳ سال ۸۸)
-
[فقط کاربران رسمی: ] (دروغ ۱۳ سال ۸۹)
-
[فقط کاربران رسمی: ](دروغ ۱۳ سال ۹۰)

- [فقط کاربران رسمی: ][فقط کاربران رسمی: ]
BREAKING NEWS آفلاین است  
عنوان بسته

کلیدواژه
میشود, چیمیل, کاربران, ایرانی, جیمیل, جایگزین

امکانات

ورود مستقیم به انجمنها


ساعت: ۱۴:۴۴ بوقت GMT +3.5

Cultural Forum | کیلینیک کلینیک | raports