ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج 1 تا 8 از 8 مجموع
    موقعیت
    ............

پیشفرض سوال مشکلات و محدودیت های شیائومی

یدونه redmi 6 pro دارم که میخوام فارسی کنم.
    1-بدون انلاک بوتلودر:نوشته 360 ساعت یعنی 15 روز باید صبر کرد بعد انلاکش کرد بعد بشه از طریق(فست بوت)فلشش کرد.مشتری هم 15 روز صبر نمیکنه

2-بردن به حالت edl: که اونم با تست بوینت بردمش به حالت edl بعد با نرم افزار mi flash که میخوای فلشش کنی میگه باید اکانتت اتورایز بشه.که اونم تو سایت خود شیامی درخواست دادم ولی فعلا خبری نیست.برا یکبار هم مبلغ 12 دلار میگیرن اگه بخوای انی انجام بدی

3-ایا راه دیگه ای وجود داره؟

ظاهرا تمامی شیامی های جدید به این صورت در اومدن
    آخرین ویرایش توسط Mehdi.Sarvari در تاریخ 2019/02/03 انجام شده است
    YAHOO ID:jakeee_gsm39@yahoo.com
    واين است جزاي بي ايماني شماولي شمانميدانيد.
    موقعیت
    ............

پیشفرض

با QFIL هم چک کردم با اون هم فلش نمیشه.

ایا نرم افزاری هست که بشه بدون انلاک بوتلودر رام(دلخواه) رو فلش کرد؟چون XiaoMiTool 0.5.2

فقط اجازه میده با فایلایی که خودش معرفی میکنه میتونی بدون انلاک بوتلودر فلش کنی

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط jakeee مشاهده موضوع
    یدونه redmi 6 pro دارم که میخوام فارسی کنم.
    1-بدون انلاک بوتلودر:نوشته 360 ساعت یعنی 15 روز باید صبر کرد بعد انلاکش کرد بعد بشه از طریق(فست بوت)فلشش کرد.مشتری هم 15 روز صبر نمیکنه

2-بردن به حالت edl: که اونم با تست بوینت بردمش به حالت edl بعد با نرم افزار mi flash که میخوای فلشش کنی میگه باید اکانتت اتورایز بشه.که اونم تو سایت خود شیامی درخواست دادم ولی فعلا خبری نیست.برا یکبار هم مبلغ 12 دلار میگیرن اگه بخوای انی انجام بدی

3-ایا راه دیگه ای وجود داره؟

ظاهرا تمامی شیامی های جدید به این صورت در اومدن
    والا تا اونجا که من خبر دارم فعلا راهی نیست.
    پیام شما هم به اونا الان بی فایدس از وقتی محدودیت رو بیشتر کردن اکانت به کسی نمیدن و فقط مراکز مجاز خودشون دارن.

2 تا راه دارید
    1. یه نفر تو xda هست و سایتای دیگه که سفارش میگیرن پولی از راه دور فلش میکنن
    2.قبلا زیاد دیدم افرادی بودن تو سایتای مختلف مثل reddit که رایگان انجام میدادن
    موقعیت
    ............

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط Mehdi.Sarvari مشاهده موضوع
    والا تا اونجا که من خبر دارم فعلا راهی نیست.
    پیام شما هم به اونا الان بی فایدس از وقتی محدودیت رو بیشتر کردن اکانت به کسی نمیدن و فقط مراکز مجاز خودشون دارن.

2 تا راه دارید
    1. یه نفر تو xda هست و سایتای دیگه که سفارش میگیرن پولی از راه دور فلش میکنن
    2.قبلا زیاد دیدم افرادی بودن تو سایتای مختلف مثل reddit که رایگان انجام میدادن

اتفاقا یه نفر رو بیدا کردم که برا هربار فلش اکانتتو برات اتورایز میکنه به مبلغ 12 دلار که میشه 144 هزار تومن که خیلی گرونه.جناب سروری هیچ راه دیگه ای نداره؟

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط jakeee مشاهده موضوع
    اتفاقا یه نفر رو بیدا کردم که برا هربار فلش اکانتتو برات اتورایز میکنه به مبلغ 12 دلار که میشه 144 هزار تومن که خیلی گرونه.جناب سروری هیچ راه دیگه ای نداره؟
    من زیاد رو شیائومی کار نکردم راهی بنظرم نمیرسه.
    الان یه نفرو پیدا کردم بهش پیام دادم قیمتش پایین بود خبر میدم
    موقعیت
    شیراز

پیشفرض

سلام
    فلش شیائومی با اکانت اتورایز شده رو که ما خودمون حدود 2 ماهی هست که انجام میدیم
    قیمت هم همون 140 تومن هست تقریبا".

اکانت رو اتورایز نمیکنن معمولا" از طریق تیم ویورر به پی سی شما وصل میشن و با اکانت اتورایزی خودشون اقدام به فلش گوشی شما میکنن.
    البته فلش با اکانت اتورایز شده رومعمولا" برای گوشیهای بریک و غیرقابل فلش انجام میدن.
    تنها راه همینه فعلا"

اگر گوشی شما بریک نیست و فقط نیاز به فلش داره به من پیغام بدین شاید بشه راه ارزونتری براش پیاده کرد.
    وبسایت انلاک فارس

ارائه دهنده جدیدترین سرویسهای انلاک وکردیت واکتیویشن با نازلترین قیمت
    لیست سرویسهای سایت | پرداخت آنلاین | شماره حسابهای انجمن | ارتباط با مدیریت سایت

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط Fars-GSM مشاهده موضوع
    سلام

اکانت رو اتورایز نمیکنن معمولا" از طریق تیم ویورر به پی سی شما وصل میشن و با اکانت اتورایزی خودشون اقدام به فلش گوشی شما میکنن.
    البته فلش با اکانت اتورایز شده رومعمولا" برای گوشیهای بریک و غیرقابل فلش انجام میدن.
    تنها راه همینه فعلا"

اگر گوشی شما بریک نیست و فقط نیاز به فلش داره به من پیغام بدین شاید بشه راه ارزونتری براش پیاده کرد.
    بله اتفاقا سایت شما رو هم چک کردم دیدم انجام میدید ...ولی خب ایشون پستای بالاتر هم گفت دنبال یه نفری میگرده ارزونتر براش تموم بشه
    موقعیت
    ............

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط Fars-GSM مشاهده موضوع
    سلام

تنها راه همینه فعلا"

برا فارسی ساز فقط میخوام فلشش کنم.انلاک بوتلودر هم حدود 10 روز دیگه زمان زده که باید صبر کنی.ببینم میشه تا 10 روز دیگه مشتری رو نگه داشت یا نه.

جناب محمدی مگه راه دیگه ای هم داره به غیر این دو راه؟
نمایش نتایج 1 تا 8 از 8 مجموع

کلمات کلیدی این موضوع

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •